چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟

چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟

امروزه شبکه های اجتماعی زیادی درفضای مجازی و دنیای اینترنت فعالیت می کنند. هر کدام بنا بر ساختار خود کارایی هایی برای عموم جامعه یا قشری خاص دارند. یکی از این شبکه ها اینستاگرام می باشد. اتفاقا به خاطر دسترسی و کار کردن آسان با این برنامه مقبولیت زیادی یافته. هدف اینستاگرام بیشتر انتشار فیلم و عکس می باشد. بر همین مبنا پایه گذاری گردیده است. در ادامه مقاله اینستابولد به این سوال پاسخ می دهیم که چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟

برنامه اینستاگرام و قوانین مربوط به آن

برنامه اینستاگرام نیز مانند سایر سایر برنامه های این حوزه شامل یک سری قوانین و مقررات خاص خود می باشد. کاربران مؤظف به رعایت آن هستند تا بتوانند به عضویت خود در این شبکه اجتماعی دوام و پایداری ببخشند. به عنوان یک عضو اینستاگرام بایستی حتما نسبت به قوانین و مقررات شبکه اینستاگرام آگاهی کامل داشته و آنها را رعایت کنید. می توانید تعامل بالایی داشته باشید و از مسدود شدن پیج یا حذف ان جلوگیری نمایید.

امکان دارد که شما برای گشت و گذار در اینستاگرام وقت زیادی داشته باشید و پیج ها و پست های زیادی را در روز ببینید. یا دارای کسب و کاری در اینستاگرام باشید. اما بدانید که تمام قوانین و محدودیت ها به خاطر امنیت خود شما می باشد. سوال مهم تر این است که چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟! شما می توانید برای افزایش فالوور اینستاگرام اقدام به خرید فالوور کنید.

انواع قوانین و محدودیت های حال حاضر اینستاگرام

در ادامه به صورت خلاصه به محدودیت هایی که درحال حاضر در استفاده از اینستاگرام وجود دارد خواهیم پرداخت. این محدودیت ها عبارتند از:

محدودیت فالوو کردن سایر کاربران: شما به عنوان یک کاربر اینستاگرامی در بازه زمانی یک ساعته تنها اجازه فالو کردن ۱۰ نفر کاربر دیگر را در شبکه اینستاگرام خواهید داشت(در روز حدود۲۰۰ نفر)بدین معنی که اگر شما بیشتر از این اندازه فالو کنید حساب کاربری شما تا ۲۴ ساعت توسط شبکه اینستاگرام برای فالو کردن مسدود خواهدشد. می توانید با خرید فالوور واقعی شرایط را بهتر کنید.

How not to get blocked by following Anfal on Instagram - چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟

 • محدودیت لایک کردن پست های مختلف: شما به عنوان یک کاربر اینستاگرام در بازه زمانی یک ساعته اجازه لایک کردن ۳۰۰ پست از کاربران را دارید.
 • محدودیت کامنت گذاشتن برای پست های مختلف در اینستاگرام: در این مورد شما دربازه زمانی ۲۴ ساعته امکان ثبت حدود ۵۰۰ کامنت را خواهید داشت.
 • محدودیت به کار بردن هشتگ در پست های مختلف شبکه اینستاگرام: شما به عنوان کاربر اینستاگرام برای انتشار یک پست تنها مجهز به استفاده ۳۰ هشتگ هستید. اگر از این قانون سرپیچی کنید پست شما منتشر خواهد شد ولی هیچ یک از هشتگ ها دیده نخواهد شد.
 • محدودیت تعداد کلمات متن( کپشن): به طور معمول در حدود ۲۲۰۰ کاراکتر اجازه دارید که هنگام انتشار یک پست در اینستاگرام چیزی بنویسید.
 • محدودیت تعداد کاراکتر های (Biography) کاربران اینستاگرام: شما به عنوان کاربر شبکه اینستاگرام تنها مجاز به استفاده ۱۵۰ کاراکتر در قسمت بیو صفحه خودتان هستید.
 • محدودیت آنفالو کردن سایر افراد (اکانت ها)در اینستاگرام: این گزینه دارای محدودیت های خاص خود است. در ادامه می خواهیم ببینیم چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟

هدف از فالو و آنفالو کردن در اینستاگرام

اگر دقت بیشتری کنیم هدف از فالو آنفالو کردن یک صفحه در اینستاگرام این بوده که  اعلام علاقه مندی ای به محتوای منتشر شده در آن صفحه کند. با آنفالو کردن یک صفحه دیگر اعلام کند که دیگر علاقه ای به مختوای منتشر شده آن صفحه ندارد. پس طبیعی به نظر می رسد که فالو و آنفالو کردن های پی درپی در راستای تحقق این هدف نیست. بنابراین به علت تعارض داشتن با اهداف اصلی اعلام شده از سوی اینستاگرام قوانین جدیدی وضع شد تا اینگونه رفتارها به حداقل برسد.

چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟

اولین نکته اطمینان داشتن از این است که مشکلی برای حساب کاربری شما پیش نمی آید. بهترین روش آنفالو کردن افراد در اینستاگرام است. البته اگر به صورت دستی انجام گیرد بهتر است. استفاده از افزایش مرحله به مرحله تعداد اقدامات مهم ترین است. این روش کارساز خواهد بود. اما مشکل این است که اگر کاربر به فواصل زمانی توجه نکند حساب اینستاگرام خیلی زود بلاک خواهد شد‌. از این رو مسیر دکر شده وقت زیادی می گیرد به ویژه برای افرادی که می خواهند هزاران نفر را آنفالو کنند. اما روش هایی وجود دارد که می توانید به سرعت و با اطمینان بسیاری از افراد را در اینستاگرام آنفالو کنید.

اخیرا برخی از برنامه نویس ها، ربات هایی را تولید کرده اند که ظاهرا با رعایت نکات ایمنی مربوطه، اقدام به آنفالو کردن اعداد زیادی از افراد می کنند و مدعی هستند که اشکالی برای حساب کاربری شخصی که از این ربات استفاده می کند پیش نخواهد آمد.

سخن آخر

در این مقاله از وب سایت اینستابولد به این سوال پرداختیم که چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم. ما می دانیم که افزایش فالوور اینستاگرام نیاز به یادگیری مهارت هایی دارد. در عین حال می توانید برای خرید فالوو واقعی با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 13 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها