چرا از هشتگ استفاده می کنیم؟

هشتگ محبوب

نام تجاری شما از هر کدام از پلتفرم های رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از استراتژی رسانه ای اجتماعی خود استفاده می کند، دانستن نحوه استفاده از هشتگ محبوب به افزایش دسترسی و تعامل رسانه ای و جذب فالوور و جنبه اجتماعی برند شما کمک می کند.

اما اگر به پست های #ThrowbackThursday در توییتر پایبند هستید، از نحوه استفاده دیگر از هشتگ مطمئن نیستید، همینجا بمانید.

این پست اصول استفاده موثر از هشتگ در شبکه های اجتماعی و اینکه چرا باید از آنها استفاده کنید را بررسی می کند.

همچنین یاد خواهید گرفت:

 • چگونه هشتگ هایی پیدا کنید که برای برند شما بهترین نتیجه را داشته باشند
 • چرا استفاده از فقط هشتگ محبوب روش صحیحی نیست

بیایید شروع کنیم.

هشتگ محبوب چیست؟

هشتگ یک کلمه یا عبارت است که قبل از آن نماد پوند قرار دارد. در رسانه های اجتماعی، این به عنوان نشانه ای (برای کاربران و الگوریتم ها) نشان می دهد که یک قسمت از مطالب مربوط به یک موضوع خاص است یا به یک دسته تعلق دارد. هشتگ ها به کشف محتوای موجود در جستجوهای درون پلتفرمی کمک می کنند و به طور موثر، به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کنند.

اصول

آنها همیشه با # شروع می شوند اما اگر از فضاها، علائم نگارشی یا نمادها استفاده کنید، کار نمی کنند.اطمینان حاصل کنید که حساب های شما عمومی است. در غیر این صورت، هیچ دنبال کننده محتوای هشتگی که می نویسید دیده نمی شود.بیش از حد کلمات را پشت هم دنبال نکنید. بهترین هشتگ ها نسبتاً کوتاه بوده و به راحتی به خاطر سپرده می شوند.از هشتگ های مرتبط و خاص استفاده کنید. اگر خیلی مبهم باشد، یافتن آن سخت خواهد بود و احتمالاً توسط سایر کاربران شبکه های اجتماعی استفاده نخواهد شد.تعداد هشتگهای استفاده شده را محدود کنید. همیشه بیشتر بهتر نیست در واقع اسپم به نظر می رسد.

تاریخچه

علامت پوند در صفحه کلید شما – که هشت پا نیز نامیده می شود – در ابتدا برای علامت گذاری اعداد استفاده می شد. آنها برای اولین بار در تابستان ۲۰۰۷ توسط Chris Messina به عنوان هشتگ استفاده شد. این زمانی است که متخصص بازاریابی وب با ایده ای وارد دفاتر توییتر شد.

به دلیل اختصار این پلتفرم، او به شرکت پیشنهاد داد که از نماد پوند برای گروه بندی تویت های مرتبط استفاده کند.

این اولین استفاده از هشتگ بود: احساس شما در مورد استفاده از # (پوند) برای گروه ها چیست.

مانند #barcamp [msg]؟- Chris Messina (chrismessina) 23 آگوست ۲۰۰۷

از آن زمان به بعد، استفاده از هشتگ، میزان دسترسی و اثربخشی آنها فقط رشد کرده است. هشتگ ها راهی برای اتصال محتوای رسانه های اجتماعی به یک موضوع، رویداد، موضوع یا مکالمه خاص است. آنها دیگر فقط برای توییتر نیستند. هشتگ ها در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز موثر هستند.

چرا باید از هشتگ محبوب استفاده کرد؟

تعامل با فالوورهای خود را افزایش دهید! درج هشتگ در پست های خود به معنای شرکت در مکالمه ای است که در آن بستر رسانه های اجتماعی اتفاق می افتد. و مهمتر از همه، باعث می شود پست های شما در آن مکالمه قابل مشاهده باشد.

این می تواند به تعامل بیشتر منجر شود، و از طریق پسندیدن، اشتراک گذاری، نظرات و دنبال کنندگان جدید باعث افزایش تعامل در شبکه های اجتماعی برند شما شود.آگاهی از برند را با هشتگ های مارک دار بسازیدایجاد هشتگ مارک دار می تواند روشی موثر برای ارتقا تجارت شما و پیشبرد مکالمات باشد.

به عنوان مثال ، هشتگ مارک Raptors #WetheNorth در طول برنده شدن تیم در سال ۲۰۱۹ روشن شد. از جذابیت جهانی برخوردار است و یکی از هشتگ های پرکاربرد کانادایی ها در نیمه اول سال ۲۰۱۹ است.

به مخاطبان هدف خود کمک کنید تا شما را پیدا کنند

در Linkedin و Instagram ، کاربران می توانند هشتگ ها و همچنین سایر کاربران را دنبال کنند. استفاده از چند هشتگ معروف می تواند راهی دیگر برای کمک به کاربران جدید در یافتن نام تجاری شما باشد. به عنوان مثال ، اگر از # سفر در پست های اینستاگرامی خود استفاده می کنید، شخصی که آن هشتگ را دنبال می کند، پست اخیر شما را در خبرمایه خود مشاهده می کند. ممکن است از این طریق فالوورهای جدیدی کسب کنید.

محبوب ترین هشتگ های سال ۲۰۲۱

محبوب ترین هشتگ های موجود لزوما بهترین هشتگ ها نیستند. به عنوان مثال، هشتگ #followme بیش از ۵۷۵ میلیون پست در اینستاگرام دارد. هشتگهایی که درخواست لایک دارند، پیروان شما را درگیر نمی کنند و معنایی به پست شما در شبکه های اجتماعی نمی دهند. آنها همچنین واقعا اسپم به نظر می رسند. و شما این را نمی خواهید. اما هشتگ های محبوب را نیز نادیده نگیرید. به عنوان مثال، #throwbackthursday یا #flashbackfriday یا سایر هشتگ های روزانه می توانند راههای سرگرم کننده برای پیوستن مارک شما به یک مکالمه گسترده تر در شبکه های اجتماعی باشند. از ژوئن ۲۰۲۱ ، برخی از محبوب ترین هشتگ های اینستاگرام در همه زمان ها شامل موارد زیر هستند:

 1. #love (2.1B posts)
 2. #instagood (1.3B posts)
 3. #fashion (972M posts)
 4. #photooftheday (931M posts)
 5. #photography (769M posts)
 6. #beautiful (749M posts)
 7. #instagram (691M posts)
 8. #picoftheday (655M posts)
 9. #nature (639M posts)
 10. #happy (639M posts)

البته، هشتگ های محبوب بسته به اینکه از کدام بستر رسانه های اجتماعی استفاده می کنید متفاوت هستند. در LinkedIn ، هشتگ های معروف شامل # رهبری و # بهره وری هستند. در حالی که میلیون ها پست – حتی میلیاردها – پست با استفاده از هشتگ های محبوب وجود دارد، اما آنها نسبتاً جهانی هستند. آنها خاص یک صنعت یا یک موضوع نیستند. بنابراین، سعی کنید هشتگ های متنوعی را که مربوط به برند شما و آنچه شما نمایندگی آن را دارید، شناسایی کنید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 16 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها