پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

استفاده از کامپیوتر برای آپلود تصاویر و پست گذاشتن در اینستاگرام به وسیله مرورگر رایانه شخصی می تواند برای بسیاری از افراد کاربردی و مفید باشد. اینستاگرام با بروز رسانی اخیر خود به کاربران اجاره می دهد تصاویر و پست های خود را ازطریق وب سایت این سرویس و بدون نیاز به اپلیکیشن ارسال کنند. در ادامه و در مقاله پیش رو از اینستابولد در مورد پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر توضیحاتی خواهیم داد. با مطالعه این مطلب می توانید از طریق مرورگر های مختلف اقدام به گذاشتن عکس در اینستاگرام کنید.

از این رو شما می توانید به راحتی از طریق کامپیوتر خود عکس بگذارید. اگر تمایل با کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور دارید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

کاربران با  استفاده از چند روش ساده می توانند با دسترسی مستقیم به گزینه اشتراک گذاری تصاویر (photo_Shering)  با کامپیوتر شخصی خود از نسخه تحت وب اینستاگرام بهره ببرند‌. برای انجام این کار اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده وارد حساب کاربری خود شوید. البته باید به این مطلب توجه داشته باشید که نوع مرورگر می تواند نحوه فعالیت متفاوتی را برای شما به ارمغان آورد. به همین دلیل ما گذاشتن پست در اینستاگرام از طریق مرورگر های مختلفی مانند گوگل کروم و فایرفاکس را ارائه داده ایم.

در مرورگر کروم

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر تکنیک های مختلفی دارد. در ابتدا برای مرورگر کروم تکنیک های مربوطه را توضیح می دهیم. کلید های ترکیبی CTRL+SHIFT+I را بفشارید. در این مرحله پنجره توسعه دهنده به صورت پاپ اپ در سمت راست یا پایین نمایشگر ظاهر خواهد شد. در قسمت بالای صفحه توسعه دهنده، آیکونی شبیه به تبلت در کنار عبارت (Element) است پیدا کنید. با کلیک روی این آیکون ظاهر وب سایت از حالت صفحه اولیه به گوشی هوشمند تغییر می کند. اپلیکیشن اینستاگرام فرض را بر این می گذارد که از طریق یک گوشی هوشمند همراه به آن متصل شده اید. ایکون دوربین در پایین صفحه برای آپلود و بارگزاری تصاویر استفاده می شود که می توان از این طریق با کامپیوتر برای ارسال عکس اقدام کرد.

پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر سافاری

مرورگر سافاری یکی از جذاب ترین ها برای متخصصان در مک است. کاربران مک باید در مرحله نخست به (Preferences) این مرورگر و سپس قسمت Advanced بروند و گزینه (Show Develop meunt in meun bar) را با تیک زدن فعال کنند. در این مرحله یک صفحه را باز کنید و (User Agent) را بر روی ( Ios10 Iphon) از طریق ( Develop menu) قرارد هید. در این مرحله شما می توانید آیکون دوربین را ببینید. با استفاده از آن به صورت مستقیم تصاویر را از کامپیوتر خود منتشر کنید.

Posting on Instagram with a computer - پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

گذاشتن پست در اینستاگرام با کامپیوتر از طریق مرورگر فایرفاکس

ارسال عکس در اینستاگرام با مرورگر فایر فاکس نیز مانند مرورگر کروم می باشد. برای این منظور می توانید به راحتی از طریق زیر عمل کنید.

 • مرورگر فایرفاکس را اجرا کنید. آدرس سایت اینستاگرام را در نوار جستجو تایپ کنید. دکمه اینتر را بزنید.
 • وارد اکانت اینستاگرام تان شده و در داخل صفحه پروفایل راست کلیک کنید. در این مرحله گزینه (Inspect element) یا کلیدهای ترکیبی Crtl+C +Shref را بزنید.
 • کادری در پایین صفحه مرورگر نشان داده می شود. با کلیک بر روی منو آن انتخاب گزینه (Dock to right) کادر به سمت راست منتقل خواهد شد.
 • در این مرحله از گوشه بالای سمت راست بر روی علامت گوشی موبایل(Responsive Desing Mode ) کلیک کرده یا از کلیدهای Crtl+Shft+M استفاده کنید.
 • اکنون از پنجره سمت راست، بالای پنجره گزینه (Responsive) را پیدا کنید. بر روی آن کلیک کرده و از لیست باز شده، مدل گوشی را انتخاب کنید. سپس صفحه را مجددا بارگذاری کنید.
 • اکنون مانند اپلیکیشن موبایل، منو برنامه در قسمت پایین مرورگر پدیدار می شود. در مرحله بعد می توانید مانند مرورگر کروم عمل کنید.

سخن آخر

در این مقاله اینستابولد سعی شد تا روش های مختلف پست گذاری در اینستاگرام را با مرورگرهای متفاوت و با استفاده از کامپیوتر توضیح دهیم. در حقیقت ما به بررسی پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر پرداخته ایم. این کار با استفاده از مرورگر های مختلف روش های خاص خود را دارد. ما نیز برای شما انواع تکنیک ها را با مرورگر های گوناگون ارائه داده ایم. از این رو شما می توانید به راحتی از طریق کامپیوتر خود عکس بگذارید. اگر تمایل با کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور دارید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 9 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها