نحوه یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام

هشتگ مناسب برای اینستاگرام
Rate this post

اینستاگرام در اوایل یک پلتفرم صرفا جهت اشتراک گذاری لحظات و عکس و ویدیو ها با دوستان و آشنایان بوده است. به ندرت اشخاص از این پلتفرم در جهت درامد زایی استفاده می کردند. اما با رشد و پیشفرت اینستاگرام، اهداف تعداد زیادی از کاربران به درامد زایی از پیج، تغییر یافته است.
اینستاگرام الگوریتم هوشمندی دارد و همواره در جهت رفع باگ ها و ارتقا آن عمل می کند. هم به موجب این الگوریتم هوشمند و اصولی و هم رقابت بالای میان کسب و کار های فعال در اینستاگرام، پیشرفت در این پلتفرم نیازمند دانش مناسب است.
یکی از راهکار های افزایش بازدید و افزایش فالوور در اینستاگرام، استفاده از هشتگ در پست و استوری است. اما استفاده از هشتگ، نیازمند بررسی مناسب است و نباید از هشتگ ها بدون رعایت اصول مربوط به آن استفاده کرد. از طرفی برخی از هشتگ ها تعداد بازدید بیشتری در مقایسه با سایرین دارند. به همین جهت شناسایی هشتگ مناسب و بهترین هشتگ ها برای هر پست اهمیت بالایی دارد.
در این مطلب به بررسی یافتن هشتگ مناسب برای اینستاگرام می پردازیم. همراه با اینستابولد باشید.

مطالب مرتبط : چرا از هشتگ استفاده می کنیم؟

تعداد هشتگ های هر پست

هشتگ مناسب برای اینستاگرام : اما زمانی که تعداد هشتگ های پست اینستاگرام زیاد شود، احتمال کاهش تاثیر هشتگ ها در بازدید و شدوبن شدن پیج وجود دارد.
شدوبن شدن پیج نوعی جریمه توسط اینستاگرام است که در آن، پست کاربر در بخش هشتگ ها، علیرغم درج صحبح آن نمایش داده نمی شود.
تعداد مناسب هشتگ های پست، ۵ عدد در هر پست است و بیش از این تعداد، می تواند افت پیج را در پی داشته باشد.
از طرف دیگر، زمانی که تعداد هشتگ های کپشن پست زیاد باشد، جلوه نامناسبی از محتوای نوشتاری پست در ذهن مخاطب ایجاد می شود. به همین جهت توصیه می شود همواره از تعداد هشتگ های مناسبی برای پست استفاده کرد.

یافتن هشتگ مناسب

از آن جایی که به کارگیری تعداد هشتگ های زیاد می تواند برای پیج مضر باشد، یافتن هشتگ مناسب برای پست و استوری اهمیت زیادی دارد. برای این منظور می توان از محبوب ترین هشتگ های مرتبط به موضوع استفاده کرد. تعداد پست های ارسالی هر هشتگ هر چه بیشتر باشد، می تواند نشانگر محبوبیت آن باشد. چرا که هشتگ های محبوب رقابت بالاتری دارند.
برای یافتن هشتگ مناسب، ابتدا علامت مربع مربوط به هشتگ را درج کرده و سپس کلمه مرتبط به آن را وارد کنید. با وارد کردن کلمه مربوطه، هشتگ های مورد استفاده در آن باره نمایش داده می شود. همچنین تعداد پست های ارسالی مربوط به آن هشتگ ها نیز نمایش‌ داده می شود. به همین جهت می توان یک الی دو مورد با پست زیاد را انتخاب کرد. سپس برای هشتگ های دیگر کلمات دیگر مرتبط به پست را به همین شیوه جستجو و هشتگ های مناسب را بیابید.

مطالب مرتبط : علت کار نکردن هشتگ در اینستاگرام

از هشتگ غیر مرتبط استفاده نکنید

هشتگ مناسب برای اینستاگرام : گاهی کاربران جهت جلو افتادن در رقابت، از هشتگ های پر بازدید و غیر مرتبط برای پست شان استفاده می کنند. این یک اشتباه است. شاید گاهی این روش بازدهی و افزایش فالوور پیج را در پی داشته باشد. اما عموما موجب آسیب خواهد شد. چرا که احتمال اعمال جریمه توسط اینستاگرام برای به کارگیری هشتگ غیر مرتبط وجود دارد.
همچنین زمانی که از هشتگ غیر مرتبط استفاده می کنید، کاربران دنبال کننده آن هشتگ به پست شما علاقه ای نشان نداده و از آن رد می شوند. وقتی رفتار تعداد زیادی از کاربران در مقابل پست شما این گونه باشد، الگوریتم اینستاگرام این عدم علاقه کاربران را متوجه می شود. به همین جهت است که توصیه می شود همواره از هشتگ های مرتبط با موضوع پیج استفاده نمایید.

استفاده از هشتگ ترند

هشتگ مناسب برای اینستاگرام : یکی از انواع هشتگ که می توان موجب رشد صفحه شود، هشتگ ترند است. هشتگ های ترند، هشتگ هایی هستند که در مدت زمان کم توجه بسیاری افراد جلب کرده است و تعداد پست های مربوط به آن افزایش چشمگیری داشته است. به طبع افزایش چشمگیری پست ها، افزایش بازدید های هشتگ را نیز در پی دارد. به همین جهت به کارگیری هشتگ ترند در پست، می تواند بازدید چشمگیری در پی داشته باشد. البته توجه داشته باشید که موضوع پست شما باید با هشتگ ترند مرتبط باشد.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 18 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها