نام های جالب و زیبا برای اینستاگرام

نام کاربری اینستاگرام

نام کامل اینستاگرام شخصیت شما را نشان می دهد، آنچه را که حساب شما به نمایش می گذارد منتقل می کند و می تواند به جذب فالوور بیشتر کمک کند. آیا زمان آن فرا رسیده است که نام کاربری قدیمی خسته کننده خود را به حاشیه بریزید و نام کاربری اینستاگرام جالب و جدیدی پیدا کنید؟می توانید آنلاین شوید و تعداد زیادی از ابزارهای تولید کننده نام را پیدا کنید، اما اکثر آنها در تولید نام های معنی دار که باعث می شود شما بگویید: “بله! این یکی برای من است” کار خوبی انجام نمی دهند. در این مقاله، لیست گسترده ای از ایده های نام عالی برای صفحه پروفایل اینستاگرام خود را پیدا خواهید کرد.

نام های زیبا اینستاگرام

آیا به دنبال ایده های دخترانه ، هوشمندانه ، باحال یا زیبا برای نام های اینستاگرام هستید؟  ما به شما راهکار میدهیم می توانید از نام های شیرین در سایر سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، گوگل و غیره استفاده کنید.

چگونه نام اینستاگرام خود را تغییر دهیم

 1.     به برنامه Instagram در دستگاه خود بروید.
 2.     به نمایه خود بروید.
 3.     روی «ویرایش نمایه» ضربه بزنید.
 4.     در قسمت “Name” ، نام جدید خود را تایپ کنید.
 5.     روی «تمام شد» ضربه بزنید. خودشه! خیلی آسان

توجه: همچنین می توانید نام کاربری (دسته) خود را با استفاده از همین دستورالعمل ها به روز کنید. در مرحله ۴ ، نام جدید خود را در قسمت “نام کاربری” تایپ کنید.

تفاوت بین نام کاربری و نام اینستاگرام چیست؟

نام کاربری اینستاگرام شما، که به عنوان دسته نیز شناخته می شود، رشته کاراکترهایی است که در بالای نمایه شما ظاهر می شود. این همان چیزی است که بعد از نماد @ ظاهر می شود و نحوه شناسایی شما در اینستاگرام است.

 •         بی نظیر: نامهای کاربری منحصر به فرد هستند. فقط یک نفر در دنیا می تواند آن را داشته باشد!
 •         محدودیت نویسه: ۳۰ نویسه
 •         چه شخصیت هایی مجاز هستند؟ حروف، اعداد، دوره ها و زیرخط ها. توجه داشته باشید که فضاها مجاز نیستند.
 •         مثال: luke_skywalker

نام شما همان چیزی است که در زیر عکس نمایه شما نشان داده می شود.

 •         منحصر به فرد نیست: بیش از یک نفر می تواند به همین نام باشد.
 •         چه شخصیت هایی مجاز هستند؟ محدودیت های شخصیت کمتر است. می توانید از فضاها و نویسه های خاص – حتی شکلک ها – استفاده کنید!
 •         مثال: Luke Skywalker Rocks!

نکاتی برای انتخاب بهترین نام اینستاگرام(یا بهترین نام کاربری اینستاگرام)

زندگی خیلی کوتاه است تا نام خوبی نداشته باشید. اما بهترین راه برای رسیدن به یک روش خوب چیست؟

 •          مربوط: نام شما باید محتوای حساب شما را منعکس کند. اگر شما عمدتا عکس غذا ارسال می کنید، bookworm معنی زیادی نخواهد داشت.
 •         جاذب: چیزی را انتخاب کنید که جذاب و به خاطر سپرده شود. شما می خواهید افراد در مورد حساب شما به دوستانشان بگویند – و سپس می خواهید این افراد بتوانند نام شما را به خاطر بسپارند. چیزی گیرنده به انجام دقیق آن کمک خواهد کرد.
 •         هجی آسان: اگر نام شما تعداد زیادی حرف یا حرف تصادفی در آن داشته باشد، پیدا کردن شما برای افراد چالش برانگیز خواهد بود. این مربوط به ایده انتخاب چیزی است که به راحتی به خاطر سپرده شود.
 •         شما را بازتاب می دهد: شما احتمالاً در حال حاضر به فکر علائق و سرگرمی های خود هستید. همچنین می توانید به شخصیت ، خصوصیات بدنی ، عادت ها یا محل زندگی خود فکر کنید.

نام اینستاگرام با ظرافت

بعضی اوقات می خواهید از بسته بیرون بیایید و برای این کار به یک نام کاربری اینستاگرام فوق العاده درجه یک احتیاج دارید که مردم آن را به خاطر بسپارند. معاشرت خود با جامعه و جامعه سلطنتی درجه یک روش خوبی برای درخشش نمایه اینستاگرام است.

اگر نامی که می خواهم قبلاً گرفته شده باشد چه؟

وقتی ما با نام کاربری اینستاگرام روبرو می شویم، این بدترین حالت است – فقط متوجه می شویم که این نام از قبل استفاده شده است! اما شاید همه چیز از دست نرفته باشد. این نکات را اسکن کنید تا ببینید آیا نام شما قابل نجات است.

 •         مشاپ: سعی کنید دو کلمه یا ایده را که دوست دارید ترکیب کنید و ببینید آیا می توانید چیزی را که در دسترس است تولید کنید یا اینکه جالب به نظر برسد!
 •         افزودن فعل: با افزودن فعل مربوطه بازی کنید: “knead” با “bake” یا “strum” با “guitar”. گاهی اوقات می توانید یک جفت شدن با صدایی منحصر به فرد ارائه دهید.
 •         یک نقطه، زیر خط یا عدد اضافه کنید: با این کار دیوانه نشوید. در صورت امکان احتمالاً می خواهید از افزودن بیش از یک نویسه خاص خودداری کنید. دلیل این امر این است که هرچه شخصیت های خاص بیشتری در نام وجود داشته باشد، به خاطر سپردن آنها برای مردم دشوارتر خواهد بود.
 •         آیا حسابی که طمع می کنید غیرفعال است؟ در این صورت، سعی کنید یک پیام مستقیم به صاحب حساب ارسال کنید. چه کسی می داند؟ ممکن است آنها نام دلخواه شما را به شما بدهند.
Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − شش =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها