مقایسه سایتهای خارجی برای خرید فالوور

خرید فالوور اینستاگرام

قبل از خرید فالوور اینستاگرام، این مطلب را بخوانید: من مطمئن هستم که شما همه حقایق و ارقام را شنیده اید.اینستاگرام در زمینه مقایسه سایتهای خرید فالوور اینستاگرام و بازگشت سرمایه به نام تجاری، آن را در سطوح مختلفی از بین می برد. این یک پلت فرم مورد علاقه برای تأثیرگذاران است، با نرخ تعامل به طور قابل توجهی بالاتر از سایر سیستم عامل های اجتماعی است.

اگر با مقایسه سایتهای خرید فالوور اینستاگرام و همچنین رفتار واقعی مانند یک شخص واقعی در سیستم اینستاگرام خود، رویکرد خود را محتاط می کنید – پسندیدن ، اشتراک گذاری ، نظر دادن و ارسال محتوای عالی، سپس خرید فالوور اینستاگرام می تواند راهی عالی برای سرعت بخشیدن به سفر به نفوذ واقعی باشد.

بیایید به برخی از سوالات متداول در مورد مقایسه سایتهای خرید فالوور اینستاگرام پاسخ دهیم تا شما را به مسیر درست هدایت کنیم.

آیا خرید فالوور در اینستاگرام بی خطر است؟

کدام سایت برای خرید فالوور اینستاگرام بهترین است؟

چگونه می توانم فالوورهای اصلی اینستاگرام را خریداری کنم؟

هزینه خرید فالوور در اینستاگرام چقدر است؟

آیا خرید فالوور در اینستاگرام بی خطر است؟

خرید فالوور اینستاگرام از نظر فنی “ایمن” نیست، اما نکته قابل توجهی وجود دارد:

بله ، شما با نقض شرایط خدمات Instagram و بازی سیستم ، حساب خود را در معرض خطر قرار می دهید. ناگفته نماند که بیشتر فالوورهای جدید شما رباتها یا حسابهای جعلی هستند که ممکن است ظرف چند هفته فالو را برای شما دنبال کنند.با این حال ، یک طرف روشن تر نیز برای خرید فالوورهای اینستاگرام وجود دارد:

این باعث رشد فالوور شما می شود. اگر تازه وارد اینستاگرام شده اید ، در صورت عدم فالوو ، ایجاد اعتبار دشوار است. با خرید فالوورها ، حتی اگر ربات باشند، احتمال فالوو کردن افراد واقعی را نیز برای شما افزایش می دهند. از طرف دیگر ، اگر فالوورهای اینستاگرام را با تکرار کمتری بارها بخرید ، رشد فالوورهای شما ارگانیک به نظر می رسد – سرعت آن بسیار سریعتر خواهد بود!

کدام سایتها برای مقایسه و خرید فالوور اینستاگرام بهترین است؟

اگر مانند بسیاری از کاربران ، تأثیرگذاران و افراد مشهور اینستاگرام هستید که مایل به خرید دنبال کنندگان اینستاگرام برای شروع رشد خود هستند ، همیشه این بهترین روش ها را دنبال کنید:

 • یک وب سایت امن با گواهی SSL و گزینه های پرداخت معتبر.
 • این باعث می شود فالوورهای اینستاگرام به صورت قطره ای تغذیه شوند تا به نظر برسد ارگانیک هستند.
 • دارای بازبینی و توصیفات واقعی مشتری است.
 • دارای ضمانت فالوور است تا با گذشت زمان فالوورهای خود را از دست ندهید.
 • تیم پشتیبانی آن پاسخگو ، آگاه و مفید است.

بر اساس این معیارها، در اینجا ده سایت برتر برای مقایسه سایتهای خرید فالوور اینستاگرام آورده شده است:

شماره ۱ Likes.io

Likes.io به شما امکان می دهد مقایسه سایتهای خرید فالوور اینستاگرام را در بسته های ۱۰۰ ، ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ یا با نرخ سفارشی انجام دهید. دلیل اینکه من از این سرویس خوشم می آید این است که شما می توانید با خرید چند صد فالوور کم شروع کنید و به مرور سرعت رشد خود را افزایش دهید. این باعث می شود همه چیز ارگانیک تر به نظر برسد.

شماره ۲ Growthoid

Growthoid یک سرویس رشد کاملاً مدیریت شده است که به شما کمک می کند تا با فالوورهای واقعی و هدفمند اینستاگرام ، fanbase خود را رشد دهید.شروع کار آسان است و بهترین چیز این است که آنها قول می دهند هیچ دنبال کننده ربات نخواهید داشت.اگر می خواهید فالوور واقعی باشد، بهترین گزینه است.

شماره ۳  Social-Viral

Social-Viral خدمات مشابه Likes.io است. شما می توانید خرید فالوور اینستاگرام را در محدوده بسته های ۵۰ تا ۵۰۰۰ انجام دهید. آنها به گذرواژه حساب شما احتیاج ندارند، می توانند فالوورها را سریع ارائه دهند و از مشتری پشتیبانی می کنند.

شماره ۴ Kicksta

اگرچه Kicksta از نظر فنی بستری برای خرید فالوورهای اینستاگرام نیست، اما به شما کمک می کند تا با روش های ارگانیک مانند پسندیدن و نظر دادن ، به سرعت فالوو کنید.روش های رشد Kicksta ساده و آلی هستند. تمام کاری که شما باید انجام دهید توصیف پیرو ایده آل خود است و Kicksta کاربرانی را پیدا می کند که با مشخصات شما مطابقت دارند.

شماره ۵ Ektora

Ektora سرویس مشابه Kicksta است. شما نمی توانید فالوور اینستاگرام را در اینجا “بخرید” اما آنها با فعالیت حساب خودکار فالوورهای شما را رشد می دهند. ضمانت ۱۴ روزه پس دادن پول دارد و کاملاً از قوانین و مقررات اینستاگرام برای فعالیت پیروی می کند. همچنین از هدف گذاری ، گزارش دهی و پشتیبانی پاسخگو پیشرفته برخوردار خواهید شد.

چگونه می توانم دنبال کنندگان اصلی اینستاگرام را خریداری کنم؟

اگر به دنبال مقایسه سایتها و خرید فالوور های واقعی اینستاگرام هستید، باید اطمینان حاصل کنید که سرویسی که از آن خریداری می کنید از بهترین روشی که قبلاً در مورد آن صحبت کردم پیروی می کند. همچنین باید یک حساب فعال Instagram فعال کنید که محتوای متنوع و با کیفیت تولید می کند ، به طور مداوم پست می کند و با پیروان تعامل دارد و بر ایجاد یک نام تجاری تمرکز دارد.

هزینه خرید فالوور در اینستاگرام چقدر است؟

خرید فالوور اینستاگرام این روزها نسبتاً ارزان است و قیمت آن از ۲ دلار برای ۱۰۰ فالوور تا ۹۵۰ دلار برای ۱۰۰۰۰۰ فالوور یا یک سرویس کاملاً مدیریت شده مانند Kicksta است که هزینه ماهیانه آن از ۴۹ دلار است.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها