لایک ایرانی و لایک خارجی چه تفاوتی دارد؟

لایک ایرانی و لایک خارجی
Rate this post

پلتفرم پر طرفدار اینستاگرام، همواره شاهد میزبانی کسب و کار های بیشتری در خود است. کسب و کار های مختلف با استقرار در این پلتفرم می توانند مزایای زیادی کسب کنند. فعالیت در اینستاگرام می تواند افزایش شهرت برند، افزایش درامد، معرفی محصولات و تبلیغات گوناگون را شامل شود.
پیج های اینستاگرام مشخصه های مختلفی برای میزان اعتبار و شهرت دارند. میزان لایک پست ها همواره یکی از مشخصه های شهرت پیج های اینستاگرامی است. به موجب اهمیت لایک در اینستاگرام، بسیاری از کسب و کار ها درصدد خرید لایک، خرید فالوور اینستاگرام و افزایش بازدید هستند.
خرید لایک می تواند موجب افزایش اعتبار و همچنین نشانگر محبوبیت صفحه باشد. از طرف دیگر، لایک می تواند محبوبیت کسب و کار را افزایش دهد و مزایای مختلفی داشته باشد.
علاوه بر خرید لایک، افزایش لایک از روش های مختلفی قابل انجام است. هم در خرید و هم در کسب لایک از روش های دیگر، این که کاربران لایک کننده ایرانی یا خارجی باشند، اهمیت دارد.

مطالب مرتبط : دلیل ریزش لایک اینستاگرام

هدف کسب و کار ها از خرید لایک چیست؟

زمانی که صحبت از خرید لایک می شود، بسیاری مزایا و‌ معایب آن را نمی دانند.
مهم ترین مزیت خرید لایک، افزایش محبوبیت پیج در نگاه کاربران آن است. میزان لایک و فالوور دو عامل اصلی در دیدگاه کاربران درباره کسب و کار است. به خصوص زمانی که تعداد فالوور های پیج بالا باشد، تناسب میزان لایک و فالوور اهمیت بالایی دارد. اگر تعداد لایک نسبت به میزان فالوور بیشتر باشد، محبوبیت بیشتر به نظر خواهد آمد.
برخی از کاربرانی که خرید فالوور فیک انجام داده اند، به موجب عدم فعالیت فالور های صفحه، خرید لایک را انجام می دهند. چرا که با خرید فالوور فیک، تعداد فالوور ها نسبت به لایک بسیار بالا رفته و پیج از دید کاربران نامحبوب به نظر می رسد.
به همین جهت اگر این دسته از کاربران می خواهند از این جلوه بد جلوگیری کنند، بهتر است خرید لایک اینستاگرام انجام دهند. خرید لایک برای این دسته از کاربران هم می تواند شامل لایک ایرانی و یا خارجی باشد.

دلیل اهمیت لایک ایرانی یا خارجی چیست؟

دلیل اهمیت این موضوع، متناسب با کسب و کار است. کسب و کار های فعال در اینستاگرام انواع مختلفی را شامل می شوند. بسیاری از کسب و کار های ایرانی، مخاطبین هدفشان نیز ایرانیان است. این کسب و کار ها نیاز به فروش محصول، ارائه خدمات، معرفی محصول و … به هموطنانمان دارند. به همین جهت اگر این کسب و کار ها از لایک خارجی استفاده کنند، احتمال نتیجه چندان مناسبی از آن دریافت نمی کنند. چرا که دریافت لایک توسط کاربران خارجی، می تواند افزایش شهرت بین المللی را در پی داشته باشد و برای فروش محصول یا خدمات داخل ایران مناسب نیستند.

مطالب مرتبط : خرید لایک واقعی اینستاگرام بدون ریزش

مزیت لایک خارجی چیست؟

اگر قصد خرید لایک دارید، ممکن است در انتخاب لایک ایرانی یا خارجی دو دل شوید. انتخاب لایک خارجی متناسب با پیج باید باشد. اگر پیج شما اهداف بین المللی دارید، بهتر است از لایک خارجی استفاده کنید.
مزیت لایک خارجی این است که می تواند شهرت جهانی برای پیج در پی داشته باشد. به کمک لایک خارجی واقعی می توان کاربران زیادی را از سراسر دنیا جذب نمود.

مزیت لایک ایرانی چیست؟

بیشتر کسب و کار های ایرانی فعال در اینستاگرام، به دنبال مخاطبان ایرانی هستند. مخاطبان ایرانی فعال در این پلتفرم، مشتریان بالقوه محصولات و خدمات ایرانی می باشند. به کمک لایک ایرانی واقعی، می توان خدمات و محصولات را به سایر مخاطبان ایران نمایش داد.
لایک ایرانی می تواند موجب حفظ تناسب میزان فالوور و لایک شود. به همین جهت توصیه می شود برای کسانی که از فالوور فیک برای افزایش فالوور پیج خود استفاده کرده اند، از لایک ایرانی بهره مند شوند.
لایک ایرانی پیج را در میان کاربران ایرانی محبوب تر نشان داده و احتمال ورود پست پیج به اکسپلور اینستاگرام را افزایش می دهد.

مطالب مرتبط : روش های افزایش لایک

جمع بندی تفاوت لایک ایرانی و لایک خارجی

به طور کلی، لایک های ایرانی و خارجی بر اساس واقعی بودن یا فیک بودنشان اهمیت دارند. یعنی فرقی نمی کند لایک ایرانی باشد و یا خارجی، کیفیت لایک ها بر اساس واقعی بودن لایک کنندگان مشخص می شود.

ولی نکته مهم این است که برای کسب و کار های بین المللی فعال در اینستاگرام، لایک خارجی گزینه مناسب تری بوده و در مقابل کسب و کار های ایرانی بهتر است از لایک ایرانی استفاده نمایند.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 1 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها