فروش فالوور ارگانیک

فروش فالوور ارگانیک
Rate this post

با تغییر الگوریتم‌های اینستاگرام، فروش فالوور ارگانیک به نسبت گذشته بیشتر شده است. قبلا فالوورهای فیک به میزان بیشتری فروخته می‌شد و البته قیمت کمی هم داشت. اما با عیان شدن ضررهای فالوور فیک، خیلی‌ها به فکر خرید و فروش فالوور واقعی افتادند، که البته مزایای خودش را هم دارد.

فالوور‌های ارگانیک امروزه یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کسب و کار اینستاگرامی‌ای را تشکیل می‌دهند. البته لازم به ذکر است که منظور از فالوور ارگانیک، همان فالوورهای واقعی است و این دو باهم تفاوتی ندارند.

در این مقاله در رابطه با چند مبحث زیر صحبت خواهد شد.

فروش فالوورهای ارگانیک چگونه است

مزایای فالوور ارگانیک

فروش فالوورهای ارگانیک چگونه است

خرید و‌ فروش فالوور ارگانیک با فالوورهای فیک و بی‌اعتبار فرق می‌کند. برای خرید فالوور فیک شما عموما از یک ربات استفاده می‌کنید که نهایتا فایده‌ای هم برایتان ندارد. اما اما برای خرید فالوور ارگانیک فردی که با وی قرارداد بسته‌اید، جور دیگری عمل‌ می‌کند.

در مرحله بعد با فروشنده فالوورها قرارداد می‌بندید و برای مثال به وی می‌گویید که ۵۰۰ فالوور ارگانیک می‌خواهید.  روند کار به این صورت است که پیج‌ شما به افراد از طرق مختلف نشان داده خواهد شد و شما به نوعی تبلیغ می‌شوید. اینقدر این کار ادامه پیدا می‌کند تا اینکه ۵۰۰ فالوور واقعی خودشان با انتخاب خود به پیج شما بپیوندند.

دو مرحله مهم قبل از شروع این کار وجود دارد که در بخش پایین به آن‌ها اشاره می‌نماییم.

۱٫    تولید محتوای جذاب

اول از همه بگوییم که شما باید قبل از شروع این فرآیند، بیشتر از هر کاری به پیج خود برسید. برای مثال از قبل تولید محتوای با ارزش و جذاب داشته باشید. سعی کنید پیجتان جوری باشد که اگر فردی آن را دید جذب شود. همچنین باید ترکیب رنگ، عکس‌های باکیفیت و.. را حتما رعایت کنید.

۲٫   خرید و فروش فالوور ارگانیک، شناسایی مخاطبان هدف

افرادی که پیج شما به آن‌ها نشان داده می‌شود، می‌توانند مخاطبان هدف دیگر رقبای شما باشند. برای مثال یا خودتان آن‌ها را به فروشنده معرفی می‌کنید و یا اینکه فروشنده این رقبا را برای شما پیدا می‌کند. پس مورد دیگر این است که قبل از شروع این کار حتما رقبایتان را زیر نظر داشته باشید. اگر پیج شما اشتباها به افرادی نشان داده شود که اشتراک و علایقی با شما ندارند، شما در اصل هزینه اضافی کرده‌اید و همه آن‌ها هدر رفته است.

مزایای فالوور ارگانیک

در ابتدا باید بگوییم که فالوور ارگانیک همان فالوور واقعی است. این موضوع یعنی اینکه خرید فالوور واقعی با جذب عادی فالوور تفاوتی ندارد. لیست مزایای خرید و فروش فالوور ارگانیک در قسمت زیر عنوان شده است.

۱٫ عدم ریزش

در این روش تعداد زیادی فالوور واقعی به خواسته خودشان انتخاب می‌کنند که شما را فالو کنند. پس شما ناخواسته و توسط ربات وارد صفحه آن‌ها نمی‌شوید. عموما همیشه کمی ریزش بعد از خرید فالوور و یا حتی تبلیغ رفتن طبیعی است. اما اینکه فکر کنید مانند دیگر روش‌ها ریزش شدید فالوور دارید، باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.

۲٫ تعامل بالا پس از فروش فالوور ارگانیک

وقتی افراد به انتخاب خودشان وارد پیج شما می‌شوند یعنی در اصل از محتوا و سبک صفحه شما خوششان آمده است. این موضوع بدین معنی است که آن‌ها با شما تعامل برقرار می‌کنند. برای مثال استوری‌هایتان را می‌بینند و یا پست‌هایتان را لایک می‌کنند و به عبارتی حضور فعال در پیج شما دارند. این حضور فعال engagement صفحه شما را بالا می‌برد.

۳٫ رفتن به اکسپلور

یکی از مزایای فروش فالوور ارگانیک این است که افراد پس از خرید آن‌ها از شما نتیجه آن را در مدت زمان خاصی می‌بینند. برای مثال وقتی که ویوها و engagement پیج بالا باشد، طبق الگوریتم اینستاگرام آن صفحه به عنوان صفحه‌ای مفید شناسایی شده و پست‌ها هم به مرور به اکسپلور می‌روند.

۴٫ عدم اتلاف هزینه

خرید و یا فروش فالوور ارگانیک هزینه‌ای بالاتر از دیگر خدمات مربوط به فالوورها دارد. اما هنگامی که شما نتیجه را می‌بینید می‌دانید که هزینه‌تان اتلاف نشده و واقعا روی پیجتان تاثیرگذار است. در صورتی که خرید فالوورهای فیک و.. جدا از ضررهای مالی، موجب عدم رشد پیج فرد می‌شود.

جمع‌بندی نهایی

فروش فالوور ارگانیک یکی از کارهایی است که افرادی که در حوزه اینستاگرام فعالیت دارند می‌توانند انجام دهند. یکی دیگر از خوبی‌های این روش این است که هزینه افراد اتلاف نشده و آن‌ها برای دفعات بعدی به شما اعتماد می‌کنند.

دقت کنید که باید در این روش پیج خریدار به افرادی نشان داده شود که به آن حیطه علاقه دارند. همچنین بهتر است پیج شما فقط به پیج‌های ایرانی نشان داده شود چرا که آن‌ها هستند که می‌توانند از شما خرید کنند. این در صورتی است که فالوورهای خارجی عموما تبدیل به مشتری نمی‌شوند.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + نوزده =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها