فالوور روح

فالوور روح
Rate this post

وقتی نوبت به اینستاگرام می‌رسد همواره فکر می‌کنیم تعداد فالوورهای زیاد برابر با سود بیشتر است. البته این موضوع تا وقتی صادق است که در صفحه‌مان فالوور روح نداشته باشیم. پیج‌های اینفلوئنسرها و یا صفحات کسب و کارها باید سعی کنند از این فالوورها اجتناب کنند؛ البته که این موضوع همیشه دست آن افراد نیست.

گاهاً حتی ممکن است برندی را ببینیم که تعداد زیادی از فالوورهایش را حذف می‌کند. قطعا این صاحبان کسب و کار از مخاطب بدشان نمی‌آید، اما موضوع این است که این صفحات در اصل فالوور روح هستند.

در این مقاله در رابطه با مباحث زیر صحبت خواهد شد.

مشخصات کلی فالوورهای روح

اثرات فالوورهای روح بر پیج

چگونه از فالوورهای روح دور بمانیم

مشخصات کلی فالوورهای روح

فالوور روح نیز مانند فالوورهای فیک به پیج و کسب و کار شما آسیب می‌زنند. اما گاهاً می‌توان گفت که ضرر این فالوورها بیشتر از فالوورهای فیک است. همچنین برخی می‌گویند پیج‌های فیک را فردی واقعی ساخته و یا اداره می‌کند اما پیج‌های روح بیشتر اوقات توسط ربات‌ها ساخته می‌شوند.

با این‌حال در ادامه درباره مشخصات کلی این پیج‌ها صحبت می‌کنیم.

۱٫ عدم داشتن پروفایل و عکس پروفایل در فالوور روح

پیج‌های روح نه تنها پروفایل نداشته، بلکه عکس‌ پروفایل هم ندارند. عموما شما با یک نگاه می‌توانید آن‌ها را تشخیص دهید. ولی الزاما هر پیجی که عکس پروفایل نداشته باشد فیک و فالوور روح نیست.

۲٫ نام کاربری نامتعارف

داشتن نام کاربری بی‌معنی یا نامتعارف نشانه دیگری از این صفحات است. نام کاربری آن‌ها می‌تواند همچنین شامل اعداد هم باشد. مثلا اگر نام کاربری یک پیج «jnhf4ede5» باشد می‌توانید به روح بودن آن شک کنید.

۳٫ عدم تناسب فالوور و فالووینگ در فالوور روح

مشخصه دیگر این صفحات، تعداد فالووینگ‌های عجیب غریب آن‌ها است. مثلا شما ممکن است به صفحه‌ای بر بخورید که ۵۰۰۰ فالووینگ و ۳۴ فالوور دارد. طبیعتا این پیج روح است و برای شما فایده‌ای ندارد که هیچ، به شما آسیب هم می‌رساند.

۴٫ تعداد پست‌های صفر

فالوورهای روح عموما هیچ پستی نداشته و هیچ فعالیتی نیز در اینستاگرام مثل لایک، کامنت و یا استوری ندارند. دقت کنید که پیج‌های فیک ممکن است ۱ یا ۲ تا پست داشته باشند.

اثرات فالوورهای روح بر پیج

فالوور روح به صفحات عادی اینستاگرام آسیب زیادی وارد نمی‌کند. اما هنگامی که پای کسب و کار وسط باشد، اصلا وجود آن‌ها را دست‌کم نگیرید. فالوورهای روح از ۲ طریق به شما آسیب می‌رسانند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

۱٫ آسیب به اعتبار

این روز‌ها همه می‌توانند با خرید فالوور فیک ، تاثیرگذار به‌نظر برسند، اما این همه ماجرا نیست. اگر شما یک اینفلوئنسر هستید، برندهایی که می‌خواهند با شما کار کنند، تمام جزئیات پیج و فالوورهایتان را تحلیل می‌کند. اگر آن‌ها متوجه شوند که شما فالوور روح زیادی دارید و یا برخی چیزها غیرعادی به‌نظر می‌رسند، از شما صرف نظر می‌کنند.

۲٫ کاهش نرخ تعامل و دیده شدن به‌علت فالوور روح

اگر فالوورهای روح در یک صفحه‌ای زیاد باشند، آن صفحه به مقدار لازم تعامل دریافت نمی‌کند. برای مثال فکر کنید که یک پیج ۲۵کا دارید و پست‌هایتان، ۲۰۰ لایک می‌خورد. قطعا این موضوع کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. هرچه نرخ تعامل براساس تعداد فالوورهایتان پایین‌تر باشد، اینستاگرام کمتر به شما اجازه رشد و دیده شدن توسط دیگر کاربرانش را می‌دهد.

چگونه از فالوورهای روح دور بمانیم

راه‌های حذف فالوور روح نیز تقریبا مانند حذف فالوور فیک است. اما پیشگیری بهتر از درمان است. سعی کنید اصلا نگذارید این افراد وارد صفحه شما شوند. خرید فالوور فیک یکی از این اشتباهات است. این موضوع در کوتاه مدت فالوورهای شما را بالا می‌برد اما در طولانی مدت آسیب زیادی به شما می‌رساند. خرید فالوور واقعی را حتما از جای مطمئنی مثل اینستابولد انجام دهید.

مورد دیگر این است که نباید هیچوقت پیج‌های قبلی دیگران را بخرید. این پیج‌ها احتمالا پر از فالوورهای روح هستند و به شما به‌شدت آسیب می‌رساندد. تازه این موضوع صرف‌نظر از این است که فالوورهای یک پیج دیگر با شما هیچ آشنایی‌ای ندارند.

جمع‌بندی نهایی گفته‌ها

فالوور روح می‌تواند به طرق مختلفی وارد صفحه شما شده و یا به آن آسیب برساند. همیشه سعی کنید که خود را با الگوریتم‌های اینستاگرام آپدیت نگه دارید و از این دست صفحات مجازی دوری کنید. به یاد داشته باشید که راه هزار ساله را یک شبه نمی‌توان رفت. شما به‌عنوان یک کسب و کار مجازی باید صبور باشید تا بتوانید به اهدفتان برسید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یک =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها