روش های جذب بیشتر فالوور اینستاگرام در سال ۲۰۲۱

جذب فالوور بیشتر اینستاگرام
Rate this post

آیا می خواهید بدانید که چگونه جذب بیشتر فالوور اینستاگرام کنید؟ نکته اول: برای نمایش در جستجوها از کلمات کلیدی استفاده کنید ، بنابراین یافتن شما برای افراد جدید راحت تر است.به عنوان یک برند ، شروع تازه در اینستاگرام می تواند مشکل باشد. اولین کاری که باید انجام دهید؟ به سرعت به جذب بیشتر فالووراینستاگرام بیانجامد.اما چگونه؟روزهای میانبر مانند خرید دنبال کننده یا استفاده از ربات ها به پایان رسیده است. این ترفندها ممکن است تعداد فالوورهای شما را برای مدت کوتاهی افزایش دهند ، اما در دراز مدت هیچ مزیتی برای شما ندارند.به این دلیل که تنها فالوورهای واقعی اینستاگرام با ارزش واقعی، افرادی هستند که به برند شما اهمیت می دهند و با آن درگیر هستند. شمارش فالوورهای کاذب ممکن است باعث افزایش فالوور اینستاگرام های شما شود ، اما به استراتژی اینستاگرام شما کمکی نخواهد کرد.

۲۵ روش جذب فالوور بیشتر اینستاگرام

۱٫  یک استراتژی بازاریابی متفکرانه در اینستاگرام داشته باشیدبه دلایلی که می خواهید جذب فالوور بیشتر اینستاگرام داشته باشید فکر کنید و مخاطبان هدف خود را مشخص کنید.

۲٫ یک استوری و زیبایی تجاری سازگار ایجاد کنید.

۳٫ از کلمات کلیدی برای نمایش در جستجوها استفاده کنید.قبل از اینکه مردم بتوانند شما را در اینستاگرام دنبال کنند ، باید شما را پیدا کنند. در واقع ، فقط دو قسمت در اینستاگرام در نتایج جستجو نقش دارند: نام و نام کاربری برای جذب فالوور بیشتر اینستاگرام است.

۴٫   برای دسترسی به کاربران جدید از هشتگ های مربوطه استفاده کنیدما فقط گفتیم که متن پست های اینستاگرام شما قابل جستجو نیست. اما هشتگ ها در جستجوی اینستاگرام ظاهر می شوند. این بدان معنی است که استفاده از هشتگ به صورت متفکرانه می تواند روش خوبی برای جذب فالووربیشتراینستاگرام به صورت رایگان باشد.

۵٫  بیوگرافی و پروفایل اینستاگرام خود را بهینه کنیدعلاوه بر نام و نام کاربری که در بالا ذکر شد ، نمایه شما شامل وب سایت (پیوند قابل کلیک) و بیوگرافی شما می باشد.

۶٫   یک شبکه جذاب اینستاگرام طراحی کنیدوقتی کاربر جدیدی از نمایه شما بازدید می کند ، این محتوا باعث می شود که آنها بخواهند بیشتر ببینند. این همان خواسته های بیشتر است که به بازدید کننده جدید القا می کند روی دنبال کردن کلیک کند.

۷٫   بهترین نظرات خود را سنجاق کنیدیکی از ویژگی های کمی شناخته شده اینستاگرام امکان پین کردن تا سه نظر برای هر پست است.

۸٫   حساب اینستاگرام خود را در شبکه های دیگر تبلیغ کنید

۹٫   پست های اینستاگرام را در وبلاگ خود قرار دهید

۱۰٫  اشتراک اینستاگرام خود را در ارتباطات دیگر به اشتراک بگذاریداطمینان حاصل کنید که به حساب اینستاگرام خود در وب سایت خود ، در امضای ایمیل خود و در خبرنامه های آنلاین خود پیوند دهید.

۱۱٫  برجسته شدن در اینستاگرام هدف قرار بدیدبه عنوان مثال ،یک کانال اینستاگرامی دارای پست های گلدوزی است. این حساب بیش از ۱۴۵،۰۰۰ دنبال کننده دارد و شما در آن نظر می گذارید و جذب بیشتر فالوورهای اینستاگرام را دارید.

۱۲٫   صفحه کاوش را هدف قرار دهیدنیمی از حساب های اینستاگرام هر ماه از Explore بازدید می کنند. این یک فرصت بزرگ برای مارک هایی است که می خواهند مخاطبان خود را افزایش دهند.

۱۳٫   موقعیت مکانی خود را نشان کنید

۱۴٫   دیگران را تشویق کنید تا شما را نشان کنندبیو شما مکانی عالی برای درخواست مردم برای نشان دادن شما در اینستاگرام است.

۱۵٫   حساب های مربوطه را دنبال کنیدفقط زمانی باید افراد را در یک پست اینستاگرام برچسب گذاری کنید که محتوا مستقیماً با آنها مرتبط باشد. اما می توانید هرکسی را که دوست دارید دنبال کنید و جذب بیشتر فالوور اینستاگرام داشته باشید.

۱۶٫  با جوامع موجود درگیر شوید.همه شبکه های رسانه های اجتماعی ، اینستاگرام نیز درباره جوامعی است که در آن ساخته شده است لایک کنید شما می خواهید با آن انجمن ها درگیر شوید.

۱۷٫  با مارک های دیگر همکاری کنید

۱۸٫  استوری های اینستاگرام را در آغوش بگیرید

۱۹٫  از ویژگی های تعاملی استفاده کنیدInstagram Stories از ویژگی های تعاملی فراوانی برای درگیر کردن کاربران مانند برچسب های نظرسنجی ، سوالات و گپ استفاده می کند و با عثت جذب بیشتر فالوورهای اینستاگرام می شود.

۲۰٫  از موارد برجسته Stories بیشترین استفاده را ببرید

۲۱٫  همکاری Instagram Live را امتحان کنید

۲۲٫  یک سریال IGTV را امتحان کنید

۲۳٫   به طور مداوم پست ارسال کنید

۲۴٫   ارسال در زمان مناسب

۲۵٫   برنامه ها و پست های خود را برنامه ریزی کنید

۲۶٫   مسابقات را اجرا کنیدتبلیغات در اینستاگرام را در نظر بگیرید

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 17 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها