روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام
Rate this post

چندین روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام وجود دارد. اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستید ممکن است با فالوورهای فیک روبه‌رو شده باشید. باید بگوییم که فالوورهای فیک نه تنها باعث رشد شما نمی‌شوند، بلکه به مرور صفحه شما را ضعیف و ضعیف‌تر می‌کنند.

فرض کنید شما یک تولید کننده محتوا هستید و میخواهید افزایش فالوور داشته باشید. شما باید یا به مرور منتظر رشد پیجتان باشید، یا اینکه خرید فالوور واقعی داشته باشید.

در ادامه درباره چندین راه برای تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام صحبت می‌کنیم.

در این مقاله در رابطه با موارد زیر صحبت می‌کنیم.

۳ ویژگی‌ کلی فالوور فیک

معایب فالوور فیک

۳ روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

۳ ویژگی‌ کلی فالوور فیک

قطعا بین یک پیج که همواره با شما در تعامل هست و صفحه‌ای که هیچ فعالیتی در پیج شما ندارد تفاوت‌های بسیاری وجود دارد. چندین روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام وجود دارد و همچنین فالوورهای فیک چند ویژگی کلی دارند که در ادامه به آ‌ن‌ها می‌پردازیم.

۱٫ عدم داشتن عکس پروفایل و نام کاربری مشخص

فالوورهای فیک عموما نام کاربری متعارفی نداشته و نام‌های عجیب غریب دارند. پیج‌های فیک یا عکس پروفایل ندارند و یا اینکه عکس پروفایلشان تصویری از چیزی غیر از خودشان است. البته توجه کنید که هر پیجی که این‌گونه بود دلیل بر این نیست که به پیج شما آسیب می‌رساند.

۲٫ تعداد پست‌های کم و عدم تناسب فالوور و فالووینگ

فالوورهای فیک عموما تعداد پست‌های کم و احتمالا بین ۱ تا ۰ دارند ولی این دلیل بر این نیست که پشت اکانت­هایشان فردی واقعی نباشد. اگر دقت کنید بیشتر پیج‌های فیک فالوورهای پایین و فالووینگ‌های بالا دارند؛ اما این یک قاعده مشخص نیست.

۳٫ سومین روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام، پیج‌های خارجی نامتعارف

این پیج‌ها ممکن است بیشتر به زبان عربی یا انگلیسی باشند که داشتن این فالوورها‌ برای ایرانی‌ها، قطعا عادی نمی‌باشد. اگر برای مثال برندی ایرانی بخواهد به یک اینفلوئنسر تبلیغات بدهد، وقتی ببیند این فرد تعداد زیادی فالوورخارجی نامتعارف دارد، احتمالا از کار با آن اینفلوئنسر منصرف می­شود.

معایب فالوور فیک

اگر به دنبال روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام هستید در وهله  اول بهتر است معایب آن‌ را بدانید. خرید فالوور فیک نه تنها بر روند رشد پیج شما تاثیر مثبتی نمی‌گذارد بلکه مضراتش را به مرور به شما نشان می‌دهد.

وقتی شما پستی می‌گذارید اینستاگرام در چند ساعت اول آن را به تعدادی از فالوورهای شما نشان می‌دهد. اگر فالوورهای شما تعامل خوب و مناسبی با پست با استوری‌تان نشان دهند، اینستاگرام آن را به دیگران هم به مرور نشان خواهد داد.

حال تصور کنید که شما به جای فالوور واقعی، فالوور فیک خریداری کرده‌اید. اتفاقی که می‌افتد این است که اینستاگرام تعامل لازم بین محتوای شما و فالوور‌هایتان را نمی‌بیند و در نهایت کمتر به شما اجازه رشد می‌دهد. پس وقتی کمتر رشد کنید، به اکسپلور نمی‌روید و قطعا فروشتان هم به مرور پایین می‌آید.

این موضوع نهایتا برای شمایی که صاحب یک کسب و کار هستید و باید از آن درآمد داشته باشید مضر است. پس به یاد داشته باشید که برای افزایش فالوور نباید تن به هر کاری بدهید.

۳ روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

چندین روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام وجود دارد؛ که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

۱٫ اولین روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام، روش دستی

با توجه به ویژگی‌های فالوور‌های فیک که در بالا برایتان توضیح داده شد، خودتان می‌توانید به مرور این فالوور‌ها را از پیجتان حذف کنید. روش دستی زمان بیشتری می‌برد اما از تمام دیگر روش‌ها دقیق تر است.

دقت کنید که نباید بیش از ۶۰ نفر را در یک ساعت بااک یا ریموو کنید.

۲٫ استفاده از سایت تشخیص فالوور فیک اینبو

دومین راه تشخیص فالوور فیک سایت و اپلیکیشن اینبو است. این سایت فالوورهای فیک پیج شما را شناسایی و حذف می‌کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که در این سایت وارد پنل کاربری خود شده و یوزرنیم پیج‌ را به آن‌ها تحویل دهید.

۳٫ سایت تشخیص فالوور فیک Modash

سومین روش برای تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام، سایت Modash است. با وارد کردن نام کاربری خود در این سایت، نرخ و تعداد فالوور‌های فیک پیجتان را می‌توانید ببینید. البته بقیه امکانات این سایت پولی بوده و برای ایرانی‌ها مقرون به صرفه نمی‌باشند.

جمع‌بندی نهایی

دانستن چند روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام برای صاحبان کسب و کارها مفید است. این موضوع موجب می‌شود که شما هر از چندگاهی صفحه خود را از این فالوورها پاک کنید.

شاید با حذف آن‌ها تعداد فالوورهایتان پایین‌تر بیاید اما باور کنید داشتن فالوورهای کمتر با نرخ تعامل بیشتر در دراز مدت کاملا به نفع شما است.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها