روش افزایش فالوور اینستاگرام در یک روز

افزایش فالوور اینستاگرام

از طریق راه ساده ، فالوورهای رایگان اینستاگرام را دریافت کنید شما نیازی نخواهید داشت کلمه عبور اینستاگرام خود را به هرکسی بدهید. و وقتی می گوییم رایگان ، منظورمان تلاش کردن است.هنگامی که این کشش اولیه را داشتید ، استراتژی زیر واقعاً روش افزایش فالوور اینستاگرام است. آنچه شما انجام می دهید این است:

 1. برخی از حسابهای بزرگتر (K50 + فالوور) را که مشابه شما هستند یا در همان صنعت با همان مخاطب موردنظر جهت افزایش فالوور اینستاگرام قرار دارند شناسایی کنید.
 2. بررسی کنید که فالوورهای آنها واقعی هستند (برخی از ابزارهای عالی برای آن: Fameaudit ، SocialAuditPro)
 3. اگر اکثر فالوورهای آنها واقعی هستند ، لیست دنبال فالوور آنها را باز کنید و برای افزایش فالوور اینستاگرام شروع به فالوو کردن این حساب ها کنید (من شخصاً پیشنهاد می کنم به جای آرم ، از حساب هایی که در عکس نمایه دارای یک انسان واقعی هستند پیروی کنید)
 4. بررسی کنید چه کسی شما را فالوو نمی کند و این حساب ها را آنفاللو کنید. برای این منظور برنامه های زیادی برای Android و iOS وجود دارد – فقط کافی است آن را جستجو کنید.
 5. در حالت ایده آل ، حداقل ۲۰٪ از افرادی که شروع به فالوو کردن آنها کرده اید ، باید شما را فالوو کنند. هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد ، نسبت “فالوور” شما نسبت به فالوو کردن “سالم” تر است ، جذابیت شما بیشتر می شود و درصد پیگیری بیشتر خواهد بود.

افراد تمایل بیشتری به فالوو کردن حساب های اینستاگرام ( روش افزایش فالوور اینستاگرام)دارند وقتی که:

 • واقعی به نظر برسید.
 • فالوور بیشتری داشته باشید
 • پست هایی که با زیبایی طراحی شده داشته باشید.

علاوه بر استراتژی follow / unfollow ، باید با این حساب های بزرگتر ارتباط برقرار کنید (البته به شرطی که رقبای مستقیمی نباشند).ابتدا اعلان های پستی را برای این حساب ها روشن کنید. هر بار که مطلبی را ارسال کردند ، جهت افزایش فالوور اینستاگرام اولین نفری باشید که لایک می کند و نظر می دهد. در حال حاضر به دلیل ربات های فالووگر ، بسیاری از نظرات مختصر و مثبت است. تشخیص آنها بسیار آسان شده است و اکثر کاربران اینستاگرام می دانند که اصیل نیستند:

1 565x400 - روش افزایش فالوور اینستاگرام در یک روز

نظرات عمومی مانند این اغلب از طریق حساب هایی است که از دنبال کننده یا ربات تعامل استفاده می کنند و بنابراین به عنوان تعامل واقعی محسوب نمی شوند.

بنابراین سعی کنید چیزی مربوط به زیرنویس یا پست بنویسید – هرچه انسان بنویسد ، بهتراست! سوالات خاصی بپرسید یا نظر خود را اضافه کنید. این موضوع به سایر کاربران اینستاگرام در جامعه شما نشان می دهد که شما واقعاً علاقه مند هستید.وقتی شروع به رسیدن به علامت ۱۰۰۰ فالوور می کنید ، بهتر است به فکر برنامه ریزی برای ارسال های اینستاگرام خود به منظور افزایش فالوور بیشتر اینستاگرام باشید. با این کار فرصت بیشتری برای ایجاد محتوا ، تعامل با مخاطبان و ادامه جذب فالوور در اینستاگرام خواهید داشت. برنامه ریزی و مدیریت محتوای اینستاگرام خود با Hopper HQ به این معنی است که می توانید مستقیماً از دسک تاپ خود پست ارسال کنید ، از نظر بصری اینستاگرام خود را برنامه ریزی کرده و در وقت خود صرفه جویی کنید!

انجام دهید:

 •         حسابهای کلیدی مشابه حسابهای خود را شناسایی کرده و آنها را دنبال کنید
 •         اعلان های پستی را برای این حساب ها روشن کنید
 •         به محض ارسال نظر بدهید
 •         فالوورهای واقعی آنها را دنبال کنید

اکنون که پایه خوبی برای رشد دارید ، زمان آن رسیده است که حتی سریعتر شتاب بگیرید. نمی گویم شما باید کاری را که قبلاً انجام داده اید متوقف کنید. من فکر می کنم این روش افزایش فالوور اینستاگرام عالی هستند حتی اگر از مرز ۲۰۰۰۰ فالوور عبور کرده باشید. با این حال ، افزودن روشهای دیگر از این نقطه به جلو ، اگر نتیجه بهتری نداشته باشد ، با تلاش کمتر ، ممکن است همان نتیجه را بدهد.

 1. در مرحله اول ، شما باید شروع به استفاده از گروه های فالوو کنید. دسترسی ارگانیک خود را در اینستاگرام با گروه های فالوو افزایش دهید.
 2. ثانیا ، سرمایه گذاری در تبلیغات را در نظر بگیرید. اگر در حال ساختن نام تجاری هستید (و نه فقط ارسال عکس از گربه خود) ، تبلیغات اینستاگرام در این مرحله کاملاً مفید خواهد بود.
 3. ثالثاً ، قطعاً شروع به برنامه ریزی پست های اینستاگرام خود کنید. هنگامی که به این مرحله رسیدید ، هر دقیقه برای حساب اینستاگرام خود سرمایه گذاری می کنید.

این راهنمای گام به گام برنامه ریزی را بررسی کنید.برای اجرای تبلیغات در اینستاگرام ، باید به یک حساب کاربری بروید. اگر هنوز آن را ندارید (یا اگر نمی دانید آن را دارید یا نه) ، یک راه آسان برای فعال کردن آن و افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد:

3 - روش افزایش فالوور اینستاگرام در یک روز

می توانید پست های موجود خود را تبلیغ کنید یا حساب خود را به فیس بوک پیوند دهید و از پنل مدیر تبلیغات فیس بوک یک تبلیغ ایجاد کنید. گزینه های مختلف هدف یابی را امتحان کنید و ببینید کدام یک از آنها فالووها را در اینستاگرام سریعتر می گیرد یا میزان تعامل را افزایش می دهد (بستگی به پست و هدف دارد).من پیشنهاد می کنم تبلیغات ویدیویی کوتاه ایجاد کنید و اینستاگرام استوری را به عنوان محل تبلیغ انتخاب کنید. این هنوز جایگذاری نسبتاً کم کاری است ، که احتمالاً نسبت به پست های معمول تغذیه نسبت ضرب و شتم بهتر دارد.سرانجام ، اگر با اینفلوئنسرهای اینستاگرام ارتباط برقرار کرده اید ، برای افزایش فالوور اینستاگرام آنها را فراموش نکنید!

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها