رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام

رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام
Rate this post

اینستاگرام پلتفرم محبوب شبکه اجتماعی، در طی سالیان اخیر رشد زیادی را شاهد بوده است. در این پلتفرم کاربران به فعالیت های مختلفی می پردازند. برخی از کاربران صرفا با دوستان و آشنایانشان تعامل دارند و برخی دیگر درصدد افزایش ارتباطات خود از طریق این شبکه هستند.

گروه دیگر کاربران اینستاگرام که همواره تعداد آن ها رو به افزایش است، کسب و کار های اینستاگرامی هستند. این کاربران کسب و کار هایشان را در اینستاگرام راه اندازی کرده اند و یا برای کسب و کار فیزیکی خود، یک پیج نیز به وجود آورده اند.

به جهت اهمیت تعداد کاربران پیج در رشد درامد و موفقیت کسب و کار، راه های مختلفی برای افزایش بازدید و افزایش فالوور وجود دارد. خرید فالوور ، خرید لایک و استفاده از ربات های اینستاگرام، از جمله روش هایی هستند که کسب و کار ها ممکن است به استفاده از آن ها بپردازند.

اما این روش ها، یک عیب دارند. چرا که می تواند انواع بلاک و بلاک تاریخ دار را به همراه داشته باشد. انواع بلاک، می تواند محدودیت هایی را برای دایرکت، کامنت گذاری، لایک کردن، فالو و … همراه داشته باشد.

مطالب مرتبط : چگونه با آنفالو کردن در اینستاگرام بلاک نشویم؟

در ادامه به بررسی انواع بلاک اینستاگرام می پردازیم.

بلاک موقتی اینستاگرام چیست؟

یکی از انواع بلاک اینستاگرام، بلاک موقتی است. این نوع بلاک موجب ایجاد محدودیت در انجام فعالیت هایی نظیر لایک، کامنت و … می شود. برای این نوع بلاک، نیازی به استفاده از روش های رفع بلاک نیست. چرا که این نوع بلاک بعد از چند ساعت و یا یک روز بر طرف می شود.

بلاک بدون تاریخ اینستاگرام

این نوع بلاک، موجب محدودیت در فعالیت های مختلف می شود. در این نوع بلاک، مدت زمان محدودیت داشتن پیج مشخص نیست. به همین جهت است که کاربران برای این نوع بلاک، همواره به دنبال روش های رفع بلاک هستند.

این نوع بلاک ممکن است به مدت چند ساعت و یا چندین هفته برای پیج باقی بماند.

بلاک تاریخ دار اینستاگرام

در این نوع بلاک، تاریخ رفع بلاک توسط اینستاگرام مشخص است. در بلاک تاریخ دار کاربر می داند که محدودیت تا چه زمانی روی پیج باقی می ماند. برای این نوع بلاک، روش های مختلفی جهت رفع مشکل وجود دارد. اما به موجب تاریخ دار بودن آن، بهتر است تا زمان تاریخ اعلام شده منتظر ماند.

روش های رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام

روش های مختلفی برای رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام وجود دارد. اما در موثر بودن این روش ها ،تضمینی وجود ندارد. در ادامه برخی از این روش ها را عنوان می کنیم.

مطالب مرتبط : مشکل اکشن بلاک در اینستاگرام چگونه به وجود می آید؟

ارسال ایمیل به اینستاگرام برای رفع بلاک تاریخ دار

ارسال ایمیل به اینستاگرام، یکی از روش های رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام است. در این روش، باید درخواست بررسی اکانتتان را به اینستاگرام بدهید. این روش یکی از موثر ترین روش ها است. برای موفقیت آمیز بودن این روش، بهتر است روزانه یک ایمیل به اینستاگرام ارسال کنید. چرا که ممکن است اینستاگرام ایمیل های اول را نبیند. لازم به ذکر است که بر اساس بررسی های انجام شده، درصد موفقیت از این طریق، پنجاه درصد می باشد.

در زمان استفاده از این روش، از به کارگیری بات های مختلف اینستاگرامی، خودداری نمایید.

اکتیو کردن احراز هویت دو مرحله در اینستاگرام

برنامه های مختلفی که پیج وصل شده اند، می توانند عامل بلاک شدن اکانت باشند. به همین جهت با فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای یا همان ۲FA، دسترسی برنامه های سوم شخص به اکانت به طور کامل بر طرف می شود.

بازنویسی بیو اکانت

یکی از مواردی که می تواند در رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام مفید باشد، بازنویسی بیو اکانت است. به همین جهت توصیه می شود علاوه بر تغییر متن بیو، لینک های موجود در آن را نیز حذف نمایید. چرا که استفاده از لینک در بیو، می تواند عامل بلاک اکانت اینستاگرامی باشد.

حذف و نصب مجدد اینستاگرام

یکی دیگر از روش هایی که می تواند موجب رفع بلاک تاریخ دار اینستاگرام شود، حذف و نصب مجدد اپلیکیشن اینستاگرام است. بدین منظور، یک بار برنامه را حذف و مجددا نصب نمایید. دلیل موثر بودن این روش مشخص نیست. اما گزارشاتی مبنی بر رفع محدودیت با انجام این کار اعلام شده است.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 12 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها