راه های افزایش کامنت های یک پست

راه های افزایش کامنت های یک پست
Rate this post

راه های افزایش کامنت های یک پست : اینستاگرام پلتفرمی پرطرفدار با رابط کاربری عالی است. این شرکت همواره درصدد بهتر شدن و افزودن امکانات تازه فعالیت دارد.

به موجب ویژگی های خوب و کیفیت بالای خدمات ارائه شده در اینستاگرام، کسب و کار های زیادی این پلتفرم را به محلی برای کسب درامدشان تبدیل کرده اند. حتی کسب و کار هایی هستند که فعالیتشان صرفا در اینستاگرام است. به موجب همین، افزایش فالوور، بازدید و تعامل، بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. چرا که این موارد می توانند موجب افزایش درامد زایی کسب و کار ها شوند.

افزایش کامنت های یک پست، باعث افزایش تعامل کاربران شده و این موضوع می تواند افزایش لایک و فالوور را در پی داشته باشد. راه های مختلفی برای افزایش کامنت های یک پست وجود دارد. به کارگیری این راه ها می تواند فروش محصول، خدمات و افزایش فالوور پیج را باعث شود.

در ادامه به بررسی راه های افزایش کامنت های یک پست می پردازیم.

مسابقه اینستاگرامی برای افزایش کامنت

یکی از راه های افزایش کامنت اینستاگرام، برگزاری مسابقه به این منظور می باشد. برای این که با این روش کامنت های پست افزایش یابد، بهتر است تا یک جایزه برای مسابقه در نظر بگیرید. تعیین جایزه می تواند تعداد کامنت ها را چندین برابر کند. البته اگر مسابقه مهیجی برگزار کنید، بدون تعیین جایزه نیز می توانید افزایش کامنت را در نتیجه داشته باشید.

مطالب مرتبط : کامنت مارکتینگ

برای مثال، می توانید از کاربران بخواهید که اشکالات در یک تصویر را حدس بزنند و یا نتیجه یک بازی ریاضی را اعلام کنند. از مسابقات بسیار سخت نیز دوری کنید. چرا که مسابقات سخت، موجب می شود که کاربران جواب را ندانسته و به همین جهت کامنت کمتری دریافت نمایید.

از کاربرانتان بخواهید که کامنت برایتان بگذارند!

یکی از راهکار های دیگری که می تواند افزایش کامنت را در پی داشته باشد، درخواست مستقیم از کاربران در این باره است. البته این روش شاید از نظر بعضی ها روش جالبی نباشد. اما با این حال این روش می تواند تاثیرگذار باشد، هر چند تاثیر آن کوچک و در حد چند کامنت باشد.

برای این منظور هم می توانید داخل عکس یا ویدیو پست، درخواست کامنت گذاشتن را انجام دهید و هم می توا‌نید عکس یا ویدیو را تغییر ندهید و در کپشن این موضوع را مطرح نمایید.

افزون بر آن، می توانید این درخواست را در استوری نیز مطرح نمایید. بدین منظور می توانید در استوری بخواهید که به طور مثال در پست آخرتان کامنت بگذارند و یا از روش Add to story استفاده نمایید. برای این کار، در پایین پست مورد نظر، گزینه فلش مربوط به اشتراک گذاری را بفشارید و سپس گزینه add to story را انتخاب نمایید.

تولید محتوای مناسب!

تولید محتوای مناسب برای پیج، صرفا برای افزایش کامنت کاربرد ندارد. بلکه رشد پیج ارتباط مستقیمی با سطح تولید محتوای آن دارد.

اگر می خواهید کامنت های پست را افزایش دهید، محتوای مناسبی برای آن تهیه کنید. تهیه محتوای مناسب علاوه بر افزایش کامنت، موجب افزایش بازدید و افزایش فالوور ها شده و به همین جهت است که فعالین اینستاگرام همواره تولید محتوا را، از جمله اصلی ترین فعالیت های خود قرار می دهند.

مطالب مرتبط : تاثیر کامنت های منفی در پیج اینستاگرام

هشتگ گذاری برای افزایش کامنت های پست

بدین منظور حتما پیش از ارسال پست، از خصوصی نبودن وضعیت صفحه تان اطمینان حاصل نمایید. همچنین حتما از هشتگ های مرتبط با پست و کسب و کارتان بدین منظور استفاده نمایید.

ارسال پست در زمان هایی که کاربران بیشترین فعالیت را دارند

زمان ارسال پست اینستاگرام، در بازدهی آن نقش موثری دارد. اینستاگرام در ساعت هایی از طول روز، کاربران ایرانی فعال تری دارد و در برخی از ساعت ها کاربران فعال آن کمتر است. شناسایی بهترین ساعت و زمان ارسال پست، می تواند موجب افزایش کامنت های آن پست شود.

مطالب مرتبط : ترفندهای بالا بردن کامنت

ارسال پست درباره ترند های آن روز!

ترند های روز، موضوعاتی هستند که پر چالش ترین مطالب آن روز را تشکیل می دهند. با ارسال پست درباره این موضوعات، کامنت های دریافتی پست بیشتر می شود. این روش، از جمله راه های افز‌ایش بازدید و فالوور پیج نیز می باشد.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 2 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها