خرید فالوورهای فعال

خرید فالوورهای فعال

شاید بدانید که محتوای اینستاگرام شما خوب است ، اما تصور کنید اگر به نظر برسد ۱۰ هزار نفر موافق هستند چقدر بهتر به نظر می رسد.چه بخواهید به یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی تبدیل شوید و چه به سادگی به دنبال گسترش آگاهی از نام تجاری در اینستاگرام باشید ، استفاده از میانبرها در هر کجا که می توانید برای وسعت بخشیدن به مخاطبان خود ، از جمله خرید فالوورهای فعال اینستاگرام ، وسوسه انگیز است.در اینجا ، ما جلوتر رفته ایم و تمام سوالاتی را که ممکن است در مورد خرید فالوور اینستاگرام داشته باشید ، پوشش داده ایم تا به شما ایده بهتری از نحوه عملکرد آن ارائه دهیم. ما همچنین نکات مثبت و منفی را بررسی کرده ایم ، بنابراین شما می توانید خود تصمیم بگیرید که آیا اقدامی مناسب برای برند شما است.۱۰۰۰ دنبال کننده به قیمت کوچک استارباکس معامله خوبی به نظر می رسد. اما مطمئناً ، اگر واقعاً به همین راحتی و ارزان بود ، همه این کار را می کردند. خوب چه جوری گیر میاد؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام برای تجارت شما قانونی و بی خطر است؟ آیا سرمایه گذاری ارزشمندی است؟

نکات منفی حقیقت در مورد خرید فالوورهای غیر فعال اینستاگرام :

خرید فالوورهای اینستاگرام می تواند یک سرمایه گذاری هدر رفته باشد ، به این دلیل که اغلب دنبال کننده هاواقعی نیستند.

 • فروشندگان فالوور جعلی
 • ربات های اینستاگرام
 • حسابهای غیرفعال

می توانید به اعتبار خود آسیب برسانید.

داشتن تعداد زیادی فالوورهای غیر فعال می تواند فالوورها را مجاب کند که شما را به صورت ارگانیک دنبال کنند ، اما این تضمینی نیست. خطرات را به خاطر بسپارید: این پیروان احتمالاً هرگز پستی را دوست نخواهند داشت و در مورد آن اظهارنظر نمی کنند ، و اگر شما مجذوب خرید فالوورهای جعلی شوید ، می توانید اعتبار خود را نزد فالوورهای فعال واقعی خود از بین ببرید.

 • دنبال کنندگان خریداری شده اینستاگرام می توانند معیارهای عملکرد شما را تحریف کنند.
 • اینستاگرام فالوورهای جعلی را شناسایی و پاکسازی می کند.

گزینه هایی که قبل از خرید فالوورهای فعال اینستاگرام باید در نظر داشته باشید:

الگوریتم جدید اینستاگرام بیش از تعداد دنبال کنندگان ، تعامل را پاداش می دهد و محتوایی مشابه پست هایی را نشان می دهد که کاربران در گذشته با آن درگیر بوده اند. به منظور ایجاد تعامل ، اقدامات مختلفی وجود دارد که می توانید در سیستم اینستا امتحان کنید تا در مقابل فالوورهای فعال ایده آل خود قرار بگیرید. با استفاده از روش های خوب بازاریابی اینستاگرام – خواه در حال ساختن نام تجاری شخصی خود و یا یک حساب کاربری در شرکت هستید – می توانید ماهانه تقریباً به ۸۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام دسترسی پیدا کرده و مخاطبان معتبری ایجاد کنید.

۱٫ حساب خود را عمومی کنید.

۲٫ به فالوورهای فعال دلیل دهید تا با انتشار محتوای با کیفیت ، شما را دنبال کنند.

۳٫ از اینستاگرام در کمال توانایی خود استفاده کنید.( Instagram Live ، IGTV ، Instagram Stories)

۴٫ از هشتگ استفاده کنید.

۵٫ با سایر کاربران اینستاگرام در تعامل باشید.

حالا یک راه بهتر برای رشد در اینستاگرام وجود دارد:

گزینه های موجود در این مقاله می توانند به شما کمک کنند راهی برای رشد آلی پیروان داشته باشید که ارزش آن بیش از ۱۰ هزار پیرو جعلی باشد و بتوانید با خرید فالوورهای فعال آنها را حفظ یا حتی بیشتر کنید.

آیا این واقعاً خرید فالوور فعال جواب می دهد؟

بله! خرید فالوور فعال اینستاگرام روشی کاملاً مناسب برای رشد اینستاگرام شما است و کاملاً کارآمد است! به محض ثبت سفارش ، پیروان جدید شما در صف ۲۴ ساعته حساب خود را دنبال می کنند.

فالوورهای فعال با چه سرعتی تحویل می شوند؟

عموماً در کسب و کار معتبر پس از خرید ، حساب شما فوراً فالوورهای فعال جدید خود را پیدا می کند – به همین دلیل ما به تحویل فوری اشاره می کنیم.

آیا می توانم ۱۰۰۰ فالوور فعال اینستاگرام را یکجا بخرم؟

کاملا!

به هر حال چرا باید فالوور فعال بخرم؟

این یکی از سوالات متداول است. ما همیشه داشتن یک حضور گسترده در شبکه های اجتماعی را توصیه می کنیم زیرا این امر به عنوان یک دلیل اصلی اثبات برای هر کسب و کار مشتاق یا تأثیرگذار است. هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد ، فروش شما سریعتر یا معاملات بیشتری انجام می دهید. ساده است!

آیا الزاماتی برای خرید فالوورهای فعال وجود دارد؟

حساب اینستاگرام شما باید روی “عمومی” تنظیم شود و قبل از تکمیل سفارشتان از شرکت مربوطه برای خرید فالوورهای فعال، نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر ندهید. به غیر از این ، فقط آرام بنشینید ، آرام باشید و منتظر ورود پیروان خود باشید! ساده و سرراست است.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هفت =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها