توصیه های کاربردی برای اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام

نکات زیر براساس روند کوتاه مدت نیست مانند “روش” خرید فالوور واقعی اینستاگرام. آنچه ما ارائه می دهیم برخی از توصیه های آزمایش شده است که به شما کمک می کند تا در طولانی مدت با الگوریتم اینستاگرام کار کنید.

نامزدی وزیر است!

اگر می خواهید به بالای خبرهای اینستاگرام فالوورهای خود برسید – و در آنجا بمانید، باید به طور مداوم محتوا تولید کنید. علاوه بر این، این محتوا باید جذاب باشد. ما در حال بازدید از تعداد زیادی بازدید، لایک، نظرات و اشتراک ها هستیم.

یک برنامه ثابت در الگوریتم های اینستاگرام ارسال کنید

ارسال مداوم پست نه تنها برای ساخت بلکه برای حفظ مخاطبان شما نیز مهم است. سازگاری به پیروان شما چیزی می دهد که منتظر آن باشند. برای یافتن بهترین زمان برای ارسال، به Instagram Insights بروید و روی برگه “مخاطب” کلیک کنید. این اطلاعات، از جمله زمان هایی که طرفداران شما آنلاین می شوند، اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که سعی در افزایش مخاطبان خود دارید، ممکن است بخواهید در الگوریتم های اینستاگرام روزانه چندین بار پست ارسال کنید. پس از آنکه از میزان مخاطب خود راضی بودید، می توانید به آرامی فرکانس خود را کاهش دهید تا “دوز نگهداری” مطلوب را پیدا کنید.

ارسال حلقه های اینستاگرام

Instagram Reels که در اواسط سال ۲۰۲۰ معرفی شده است به شما امکان ضبط و ویرایش کلیپ های ویدیویی ۱۵ ثانیه ای با صدا را می دهد. بسته به مارک تجاری شما الگوریتم اینستاگرام ابزارهای موجود برای نرم و خنده دارتر ساختن این فیلم ها وجود فراهم می آورد. حلقه ها را می توان در Stories یا مستقیماً به feed ارسال کرد.

اگر می خواهید به بیشترین تعداد افراد دسترسی پیدا کنید، می توانید Reels خود را نیز در صفحه Instagram Explore به اشتراک بگذارید. این مرکز اصلی اینستاگرام برای نظارت بر محتوای تولید شده توسط کاربر در زمان واقعی است. صفحه کاوش همزمان با صفحه اینستاگرام است که عملکرد جستجو را دارد و از هر حساب کاربری که هنوز دنبال نمی کند، پست ها را برای هر کاربر نمایش می دهد.فراموش نکنید، اینستاگرام اکنون تقریباً یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. بنابراین ایمن سازی یک نقطه در صفحه کاوش اینستاگرام می تواند باعث افزایش چشمگیر شما شود!

درباره پست های سایر کاربران نظر دهید

به نظر می رسد این کار بی فایده باشد، اما گذاشتن نظرات دقیق در مورد پست های مشتریان بالقوه، افراد تأثیرگذار و مشاغل می تواند دید بیشتری به شما بدهد. کارت های خود را درست بازی کنید و ممکن است این دید به دنبال کنندگان جدید و در نهایت مشتریان جدید تبدیل شود. هنگام اظهارنظر در مورد پست های سایر کاربران، سعی کنید اصیل باشید و با ارزش در الگوریتم های اینستاگرام و مکالمه شرکت کنید.

تعامل باید بیش از همه، ارگانیک باشد. نظرات عمومی یا بیش از حد شرکتی انجام نمی دهد. هنگامی که تعداد معقولی از حساب های دنبال شده را دریافت کردید، حتماً هنگام ارسال این حساب ها، اعلان ها را انتخاب کنید. این به شما این امکان را می دهد که در میان اولین مفسران قرار بگیرید، توانایی شما برای دسترسی به مخاطبان بیشتر افزایش می یابد.

زیرنویس اصلی و میکروبلاگینگ

وقتی صحبت از رتبه بندی خوب در فید اینستاگرام می شود، نظرات بسیار مهم هستند. بنابراین پست های خود را مرتب کنید تا آنها نظرات و بحث ها را تشویق کنند. روش واضح انجام این کار زیرنویس است.

نکته شماره ۶٫ از ویژگی های جذاب Instagram Stories نهایت استفاده را ببرید

Instagram Stories راهی عالی برای ایجاد و حفظ ارتباط با مخاطبان شما است. ساخت آنها سریع بوده و تعامل با آنها در الگوریتم های اینستاگرام آسان است. حتی اگر Stories شما فقط برای فالوورهای شما قابل مشاهده باشد، هرچه بیشتر کاربران با محتوای شما درگیر شوند، احتمال پدیدار شدن در الگوریتم اینستاگرام و به طور مشخص فید اینستاگرام در آینده بیشتر است.

ارزش واقعی را فراهم کنید

مقدار زیادی “جوهر” دیجیتال با موضوع ارائه ارزش واقعی به فالوورهای شما ریخته شده است. و با این حال بسیاری از مردم هنوز معنی این را درک نمی کنند. اساساً ، ایده تأمین ارزش واقعی به این معنی است که شما باید دلیل محکمی در اختیار مردم قرار دهید تا با محتوای شما ارتباط برقرار کنند – ارسال تصاویر شام با عنوان زیر فرمول، شما را خیلی دور نخواهد کرد.

شروع الگوریتم اینستاگرام: چیدمان ها

امیدواریم، ما توانسته باشیم شما را متقاعد کنیم که الگوریتم های اینستاگرام یک ربات دیوانه نیست که فقط بخواهد شما را ناامید کند. همانطور که اشاره کردیم، الگوریتم اینستاگرام را ساده نخواهید اندیشید. در عوض، به مخاطبان خود و آنچه می خواهند با آنها درگیر شوند، فکر کنید. زیرا این همان چیزی است که الگوریتم اینستاگرام به دنبال آن است.

به طور خلاصه، شما باید:

مخاطبان خود را بشناسید،

یک جریان ثابت از محتوای با کیفیت تولید کنید،

و نکاتی را که در بالا توضیح داده ایم (حداقل برخی از آنها) استفاده کنید.

این باید پست های شما را قابل مشاهده کند و به ایجاد مخاطبان شما کمک کند.

بنابراین، اکنون می دانید که قصد انجام چه کاری را دارید ، وقت آن است که شروع به ایجاد برخی از پست ها کنید!

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 5 =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها