اصول رشد در اینستاگرام

اصول رشد در اینستاگرام
Rate this post

امروزه بدون دانستن اصول رشد در اینستاگرام ، پیشرفت در این پلتفرم تقریبا غیرممکن است. با فراگیر شدن اینستاگرام بین مردم و‌ پیچیده شدن الگوریتم‌های آن، نیاز برای دانستن این اصول بیشتر و بیشتر شده است.

البته کتمان نمی‌کنیم که این اپلیکیشن در برخی موارد به کاربرانش سخت می‌گیرد. اما چاره‌ای جز یاد گرفتن این الگوها و حرکت کردن در راستای آنان نیست.

در این مقاله در رابطه با موارد زیر صحبت می‌کنیم.

اصول پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام

اصول رشد در اینستاگرام با تبلیغ

اصول پست و استوری گذاشتن در اینستاگرام

حتما خودتان هم می‌دانید که یکی از اصول رشد در اینستاگرام رعایت نکاتی در پست‌ها و استوری هایتان است. این موضوع باعث می‌شود که به مرور فالوورهای شما بدانند شما در چه ساعت‌هایی، محتوا آپلود می‌کنید. همچنین می‌توانید از طریق چند تکنیک اثبات شده، تعامل خود را با مخاطبانتان افزایش دهید.

۱٫ پست کردن محتوا در ساعات مشخص

اصولا کسب و کارها در اینستاگرام، اکانت‌های بیزینسی دارند. یکی از مهم‌ترین مزایای بیزنس اکانت‌ها این است که شما به راحتی می‌توانید بفهمید که از کدام شهر‌ها و در چه رنج سنی ای دنبال کننده دارید. همچنین براساس میزان تعامل‌ها در صفحه، می‌توانید ببینید که مخاطبانتان در چه ساعاتی بیشتر با شما تبادل داشته‌اند. این‌گونه می‌توانید محتواهایتان را در همان زمان‌ها آپلود کنید تا بازخورد موثر تری بگیرید.

۲٫ هشتگ زدن

برای بیشتر دیده شدن صفحه‌تان سعی کنید از هشتگ‌های مربوط به کسب و کار خود در زیر پست‌هایتان استفاده کنید. استفاده از ۶ الی ۷ هشتگ خوب و کارآمد، تاثیر لازم را به مرور بر پیج شما می‌گذارد.

۳٫ استفاده از استیکرهای تعاملی

یکی دیگر از اصول رشد در اینستاگرام استفاده از استیکر‌های تعاملی است. با استفاده از استیکرهای تعاملی، شما مخاطب را با خود درگیر می‌کنید. دقت کنید که در هر ۱۰ استوری، استفاده از ۲ استیکر تعاملی کافی می‌باشد. در صورت استفاده بیش از حد مخاطب دیگر به آ‌ن‌ها بازخورد نمی‌دهد.

۴٫ عناوین جذاب بنویسید

نوشتن عناوین گیرا یکی از دیگر راه‌های افزایش تعامل با مخاطب است. امروزه آن‌قدر حجم دیتا و اطلاعات دریافتی ما در اینستاگرام زیاد است که خیلی از محتواها را بدون اینکه تا انتها ببینیم رد می‌کنیم. سعی کنید که عناوین کاربردی بنویسید و مخاطب را به دیدن ادامه پست ترغیب کنید. مثلا بگویید که چند نکته برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام را در این پست می‌گویید. مهم‌ترین نکات را باید در همان ۱۰ ثانیه اول ویدئو بیان کنید.

۵٫ پنجمین اصول رشد در اینستاگرام، همکاری و زیر نظر گرفتن رقبا

شاید فکر کنید که شما باید اجتماع خود را تشکیل داده و راهتان را از سایر رقبا جدا کنید. اما در اینجا به شما می‌گوییم که شما باید همیشه رقبایتان را زیر نظر داشته باشید و سعی کنید از آن‌ها عقب نمانید. همچنین گاهی ممکن است در تولید یک محصول باهم همکاری نمایید. این دست از شراکت‌ها موجب نفع هر دو طرف قضیه می‌شود.

۶٫ تولید محتوای باکیفیت

از دیگر اصول رشد در اینستاگرام برای شما که صاحب یک کسب و کار هستید، تولید محتوای باکیفیت است. سعی کنید عکس‌ها و فیلم‌هایتان را با بهترین دوربین یا گوشی‌ای که در اختیار دارید تهیه کنید. همچنین باید برای تولید محتوایتان وقت بگذارید تا مخاطب متوجه ارزش این صفحه برای شما بشود.

اصول رشد در اینستاگرام با تبلیغ

مورد دیگری که درباره آن بحث می‌کنیم رشد کردن همراه با تبلیغ در اینستاگرام است. برای این‌ کار بهتر است ابتدا برای مدتی تولید محتوا انجام دهید و به روش عادی فالوور کسب کنید. هر زمانی که تعداد تعامل‌ها و فالوورهای پیجتان به میزان دلخواهتان رسید، می‌توانید تبلیغ را شروع کنید. باید بلاگرها و اینفلوئنسرهایی را انتخاب کنید که در حیطه کاری شما هستند و مخاطبانشان به شما مربوط می‌شوند. برای مثال نباید در پیج فروش لباس تبلیغ صفحات مهاجرتی را انجام دهید.

از دیگر اصول رشد در اینستاگرام این است که در یک بازه زمانی چند تبلیغ بروید تا میزان تعامل‌ها در پیج شما خیلی زیاد شود. این‌گونه احتمال اینکه به اکسپلور بروید هم افزایش پیدا می‌کند.

جمع‌بندی نهایی

اصول رشد پیج در اینستاگرام در اصل رعایت نکاتی در راستای الگوریتم‌‌های این پلتفرم است. قطعا امروزه با افزایش کسب و کارها در این اپلیکیشن، رشد کردن و تبدیل به یک برند شدن سخت است.

سعی کنید که در هر حالتی تولید محتوای جذاب و برنامه‌ریزی شده داشته باشید. همچنین تلاش کنید که به صورت منظم فعالیت کنید و غیبت‌های طولانی مدت نداشته باشید. رشد کردن در این پلتفرم کاری نیست که بتوان یک شبه آن را انجام داد. از اصول گفته شده پیروی کنید تا به مرور نتایج آن را روی صفحه خود ببینید.

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − سه =

درباره ما

اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

آخرین نظرات

  دسته‌ها

  درباره ما

  اینستابولد برترین سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام ذر ایران است با بهترین سرورها و کیفیت بسیار بالا و پشتیبانی حرفه ای

  آخرین نظرات

   دسته‌ها